Ciekawostki

Benefit Media i SBA Euro zapraszają do Holandii

Agencja BENEFIT MEDIA Communications rozpoczęła współpracę z biurem pośrednictwa pracy SBA Euro. Biuro to od ponad 10 lat zajmuje się wyszukiwaniem najbardziej atrakcyjnych ofert pracy

Agencja BENEFIT MEDIA Communications rozpoczęła współpracę z biurem pośrednictwa pracy SBA Euro. Biuro to od ponad 10 lat zajmuje się wyszukiwaniem najbardziej atrakcyjnych ofert pracy w Holandii, na które z dużym zainteresowaniem odpowiadają Polacy. Współpraca firm rozpoczęła się z dniem 1. czerwca i początkowo została zaplanowana na okres sześciu miesięcy.

Otwarcie granic pomiędzy większością państw europejskich, coraz większa determinacja w poszukiwaniu godnego zarobku, ciekawość świata oraz bezrobocie w kraju to czynniki, które spowodowały, iż coraz więcej Polaków decyduje się na wyjazd za granicę w celu poszukiwania pracy. Zjawisko to stało się na tyle popularne, że mniej widoczne są konkretne granice wieku pośród osób wyjeżdżających do pracy. Co za tym idzie, coraz częściej słychać o powstawaniu nowych agencji pośrednictwa pracy, które niestety nie kojarzą się najlepiej (obozy pracy we Włoszech, Niemczech czy Grecji). Chcąc mieć pewność, że wybrana przez nas firma, która proponuje atrakcyjne warunki pracy w połączeniu z brakiem tzw. kruczków w umowie, należy wybrać firmę, która od lat cieszy się dobrą opinią na rynku pośrednictwa pracy. Tak właśnie jest w przypadku SBA Euro. Firma ta od 1997 roku prężnie działa na europejskim rynku pracy czasowej.

S – satysfakcja z wykonywanej pracy, B – bezpieczeństwo i pewność, które wyczuwalne są od początku kontaktu z pośrednikiem oraz A – atrakcyjne warunki pracy, to nie slogany reklamowe, lecz fakty, które są w stanie potwierdzić, co najmniej kilkanaście tysięcy osób, które od lat na stałe współpracują z firmą SBA Euro. Jak mówią założyciele firmy: „Najlepszą reklamą są zadowoleni pracownicy związani z nami od początku działalności firmy”.

W przeciągu 10 lat za ich pośrednictwem pracę znalazło ponad 20 tysięcy osób. Co roku proponowanych jest około 4 tysięcy ciekawych ofert pracy za granicą w ponad 250 renomowanych przedsiębiorstwach działających na terenie całej Holandii. Wśród uznanych pracodawców, stale współpracujących z SBA Euro można wymienić m.in. takie firmy jak Acer, Cat Logistic, Nissan, Opstalan, Vion. Oferty pracy są kierowane do kobiet i mężczyzn w różnych zawodach, do osób z doświadczeniem, jak również dla pracowników niewykwalifikowanych. Zatrudnienie jest możliwe w ciągu całego roku w branżach takich jak: przemysł spożywczy, metalowy, praca magazynowa, w branży usługowej, w przemyśle elektronicznym, ogrodnictwie itp.

Współpraca BENEFIT MEDIA Communications z SBA Euro to współpraca dwóch firm, które opierają się na tych samych wartościach: zadowolenie i satysfakcja klienta, rzetelność informacji, profesjonalizm w działaniu oraz współpraca z partnerami mająca na celu osiągnięcie najważniejszego celu, jakim jest budowanie wizerunku firmy godnej zaufania. Agencja BENEFIT MEDIA zajmować się będzie: informowaniem poprzez media o przedsięwzięciach SBA Euro, czyli media relations, doradztwem w zakresie aktywnej komunikacji z rynkiem oraz prowadzeniem zewnętrznego biura prasowego.

SBA Euro jest biurem pośrednictwa pracy w Holandii wchodzącym w skład międzynarodowej grupy SBA Holding B.V. skupiającej firmy doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Spółka istnieje od 1997 roku i prężnie działa na europejskim rynku pracy czasowej (to właśnie w Holandii ponad 4 % ogółu zatrudnionych stanowią pracownicy tymczasowi). Od początku swojej działalności SBA Euro B.V. jest jedną z najszybciej rozwijających się organizacji w branży oferującej pracę w Holandii, która w coraz szerszym stopniu zaspokaja potrzeby holenderskiego rynku pracy. Obecnie firma SBA Euro B.V. posiada swoje oddziały w Tilburgu, Heerenveen, Loenen i Wijk aan Zee.

Swoim pracownikom firma zapewnia m.in.: ciekawą i dostosowaną do oczekiwań pracę, wysokie wynagrodzenie zgodne z Kolektywnymi Warunkami Pracowniczymi (CAO), system atrakcyjnych premii, dobre warunki mieszkaniowe, bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy, dopełnienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem, w tym obowiązków rejestracyjnych w tamtejszych urzędach.

http://benefitmedia.netpr.pl/pr/163396/benefit-media-i-sba-euro-zapraszaja-do-holandii

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy