Wiadomości branżowe

Grupa Generali szuka 20 młodych, utalentowanych osób zainteresowanych międzynarodową karierą.

Pierwsza edycja programu Generali Global Graduate Program.

Warszawa, 30 marca 2014 r Absolwenci studiów licencjackich i magisterskich o międzynarodowym profilu i wszechstronnych zdolnościach, specjalizujący się w ekonomii, finansach, biznesie, IT, marketingu cyfrowym lub przedmiotach ilościowych (matematyka, statystyka itp.). Oto profil 20 młodych ludzi z całego świata, których Generali poszukuje do nowego programu. Celem „Generali Global Graduate Program” jest pozyskanie nowych, uzdolnionych osób, aby umożliwić im rozwój w strukturach Grupy Generali i rozpoczęcie międzynarodowej kariery.

18-miesięczny program rozpoczyna się we wrześniu 2015 r. i kończy w marcu 2017 r. Uczestnicy  pracować będą w międzynarodowym systemie zatrudnienia rotacyjnego na przestrzeni różnych sektorów w 60 krajach, w których Grupa prowadzi działalność. Inicjatywa zakłada uczestnictwo w szkoleniu „Generali MIB Master in Insurance management” opracowanym we współpracy z MIB School of Management of Trieste. Uczestnicy będą zatrudnieni przez siedzibę Assicurazioni Generali na czas trwania programu, a następnie zostaną przyjęci do pracy w jednym z przedsiębiorstw Grupy Generali na całym świecie.

„Generali jest stale rozwijającym się graczem na rynku międzynarodowym” – powiedziała Kierownik Grupy Generali ds. HR i organizacji, Monica Possa – „Szukamy młodych ludzi, którzy pragną pracować w dynamicznym środowisku i przyczynić się do rozwoju firmy. Grupa oferuje możliwość dołączenia do sprzyjającej rozwojowi społeczności korporacyjnej, pracy w stymulującym, międzynarodowym środowisku oraz podejmowania ambitnych zadań, ponieważ wierzymy w szkolenie oraz inwestowanie w naszych pracowników.”

Kandydaci muszą być absolwentami studiów licencjackich lub nowymi absolwentami studiów magisterskich o imponującym wykształceniu, których staż pełnoetatowy na dzień 1 września 2015 r. nie będzie przekraczał dwóch lat. Wymagamy znakomitej znajomości języka angielskiego oraz przynajmniej jednego innego języka, a także przynajmniej 4-miesięcznego doświadczenia w pracy lub na studiach poza krajem zamieszkania.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Grupa Generali. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy