Wiadomości branżowe

Idea wolontariatu

Konkurs dla dziennikarzy „Tak! Pomagam” jest częścią projektu promującego ideę wolontariatu. W ramach programu wolontariatu pracowniczego „Tak! Pomagam” uczestniczy 500 wolontariuszy w każdej z edycji.Wśród nagrodzonych znaleźli się dziennikarze redakcji regionalnych i ogólnopolskich. Nagrody zostały wręczone w trzech  kategoriach:

Teaser

Konkurs dla dziennikarzy „Tak! Pomagam” jest częścią projektu promującego ideę wolontariatu. W ramach programu wolontariatu pracowniczego „Tak! Pomagam” uczestniczy 500 wolontariuszy w każdej z edycji.

Wśród nagrodzonych znaleźli się dziennikarze redakcji regionalnych i ogólnopolskich. Nagrody zostały wręczone w trzech  kategoriach: prasa i  internet, radio, telewizja. „Konkurs jest potrzebny ponieważ promuje dziennikarzy, którzy podejmują tą ciekawą, ale trudną tematykę. Ciekawą bo działania społeczne, wolontariat, są bliskie każdemu. To tematy które odkrywają życie wokół nas,  którego często nie widzimy – mówi Dariusz Pietrowski Prezes Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu

W jury konkursu po raz kolejny zasiedli Barbara Falandysz – prawnik, mediator, członek i założyciel polskiego oddziału UNICEF-u, Dariusz Pietrowski – prezes Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu, Małgorzata Smolińska – laureatka poprzedniej edycji konkursu w kategorii prasa i internet,  oraz Agnieszka Krajnik z Provident Polska.

„Poziom tegorocznego konkursu był naprawdę wysoki. Wszystkie 70 nadesłanych materiałów reprezentowało bardzo dobry warsztat dziennikarski. Szczególnie dużo prac przesłali w tym roku dziennikarze radiowi i telewizyjni. W tych dwóch kategoriach mieliśmy twardy orzech do zgryzienia i poważny dylemat, wyłaniając laureatów” – mówi Agnieszka Krajnik, organizator konkursu i członek jury z Provident Polska.

Źródło videoPR.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Liczba bezrobotnych spadła o 100 tysięcy, ale czy na pewno?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy