Wiadomości branżowe

Nowy team kreatywny w Havas Worldwide Warsaw

Z początkiem listopada do kreacji Havas Worldwide Warsaw dołączył nowy team kreatywny – Sylwia Rękawek-Michoń i Patryk Michoń. Seniorski duet, z doświadczeniem w pracy w Polsce i poza jej granicami, ma na swoim koncie wiele branżowych nagród oraz wyróżnień. Sylwia Rękawek-Michoń, senior art director, i Patryk Michoń, senior copywriter, przeszli do Havas Worldwide Warsaw z

Teaser

Z początkiem listopada do kreacji Havas Worldwide Warsaw dołączył nowy team kreatywny – Sylwia Rękawek-Michoń i Patryk Michoń. Seniorski duet, z doświadczeniem w pracy w Polsce i poza jej granicami, ma na swoim koncie wiele branżowych nagród oraz wyróżnień.

Sylwia Rękawek-Michoń, senior art director, i Patryk Michoń, senior copywriter, przeszli do Havas Worldwide Warsaw z agencji Lowe Warsaw. Na swoim koncie mają również pracę w Leo Burnett, Change Integrated, Kolle Rebbe Hamburg, JWT Warsaw, a także w dawnych strukturach Havas Worldwide − Euro RSCG New York oraz Euro RSCG Warsaw.

Dotychczasowe kampanie Sylwii Rękawek-Michoń i Patryka Michonia zdobyły wiele nagród i wyróżnień w polskich i międzynarodowych konkursach branżowych – Golden Drum, Eurobest, Effie, KTR czy Złote Orły. Para pracowała dla różnorodnych branż i takich marek, jak m.in.: Peugeot, Suzuki, Pernod Ricard, P&G, Reckitt Benckiser, Vichy, Hochland, Coca-Cola, Unilever, Coty/Astor, Marriott Hotel, Tele2, WWF, Amnesty International, PKO BP, Provident, Simplus, Play, Link4 Insurance, Tchibo, Maspex.

Źródło Havas Worldwide Warsaw. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy