Wiadomości branżowe

Poczta Polska funduje płatne praktyki 23 stażystom w programie „Grasz o staż”

Poczta Polska po raz trzeci weźmie udział w ogólnopolskim konkursie „Grasz o staż” organizowanym przez firmę doradczą PwC oraz Gazetę Wyborczą. W tym roku Poczta przyjmie 23 stażystów z obszaru sprzedaży, marketingu, prawnego, HR, PR, finansowego oraz procesowego. To oznacza, że jest największym fundatorem praktyk w ramach tego programu. Laureaci konkursu to osoby, które

Teaser

Poczta Polska po raz trzeci weźmie udział w ogólnopolskim konkursie „Grasz o staż” organizowanym przez firmę doradczą PwC oraz Gazetę Wyborczą. W tym roku Poczta przyjmie 23 stażystów z obszaru sprzedaży, marketingu, prawnego, HR, PR, finansowego oraz procesowego. To oznacza, że jest największym fundatorem praktyk w ramach tego programu.

Laureaci konkursu to osoby, które świadomie budują swoją karierę zawodową ─ są pracowite, skuteczne, odpowiedzialne, dociekliwe i zaangażowane. Wnoszą świeże spojrzenie i mają ciekawe, oryginalne pomysły. O tym, że ich praca przynosi firmie wymierne korzyści, świadczy fakt, że w 2013 r. połowie stażystów Poczta Polska złożyła oferty pracy.

– Poczta Polska jest postrzegana, jako nowoczesny pracodawca o ugruntowanej pozycji rynkowej. W 2012 r. zaprosiliśmy do współpracy 7 stażystów, rok później ─ 18, a w br. 23 osoby. Przez dwa ostatnie lata bijemy rekordy – przyjmujemy najwięcej osób spośród wszystkich fundatorów staży – mówi Andrzej Nitecki, dyrektor Centrum Zarządzania Zasobami Ludzkim w Poczcie Polskiej.

Poprzez “Grasz o staż” młodzi ludzie z całej Polski mają okazję spróbować swoich sił w grze o płatne, merytoryczne praktyki w najbardziej renomowanych firmach oraz organizacjach rządowych i pozarządowych. Oprócz tego na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest zwiększenie ich konkurencyjności na rynku pracy. W “Grasz o staż” mogą wziąć udział studenci od trzeciego roku studiów, jak również absolwenci do 30. roku życia.

Ostateczna lista stażystów, którzy podejmą pracę w Poczcie Polskiej zostanie ogłoszona 24 czerwca podczas Gali Finałowej w Warszawie. Zwycięzcy odbędą 3 miesięczną praktykę w Poczcie Polskiej. Najlepsi będą mieli szansę na rozwój kariery w Poczcie Polskiej.

Źródło Poczta Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy