Ciekawostki Podróże Turystyka

Skyrama – Twoje wirtualne lotnisko

Już teraz gra posiada 1 727 838 zarejestrowanych użytkowników, którzy regularnie powiększają swoje lotnisko i wybierają się w niezwykłe zakątki świata. Ta gra strategiczna casual

Już teraz gra posiada 1 727 838 zarejestrowanych użytkowników, którzy regularnie powiększają swoje lotnisko i wybierają się w niezwykłe zakątki świata. Ta gra strategiczna casual skierowana jest do osób w przedziale wiekowym 14-34 lat.
Obecnie gra dostępna jest w fazie beta testów, ale już teraz może pochwalić się świetną grafiką i płynną animacją. Ponadto, jest ona produkcją Bigpoint, dlatego też już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest łatwa, a przyjemny interface użytkownika umożliwia automatyczne archiwizowanie etapów gry.
Skyrama oferuje różnorodne samoloty , terminale lotnicze, pasy startowe oraz ciekawe krajobrazy i dekoracje, które można wykupić za pieniądze uzyskane z ukończenia każdego zadania. Dzięki tym bonusom lotnisko w prężny sposób zmienia swój wygląd. Lotnisko Skyrama umożliwia wysyłanie samolotów w dalekie podróże oraz udzielanie zezwolenia na lądowanie samolotów zaprzyjaźnionych użytkowników. Gra internetowa składa się z wielu poziomów, dlatego też zapewnia wciągającą rozrywkę na wiele godzin.
Skyrama pozwala na nabywanie coraz lepszych maszyn lotniczych – w serwisie dostępnych jest 15 modeli samolotów dostosowanych do różnych celów. Dodatkowo użytkownik może stale inwestować w infrastrukturę lotniska, między innymi w hangary przechowywujące maszyny lotnicze czy też terminale dla pasażerów. Gra umożliwia nawiązywanie międzynarodowych znajomości i odwiedzanie się nawzajem w najróżniejszych miejscach na świecie.
Aż 75 % użytkowników stanowią mężczyźni , co nie oznacza, że z gry nie mogą korzystać kobiety. Wręcz przeciwnie – w Skyrama każdy może poczuć się jak menager międzynarodowego lotniska.
Z: http://www.biuroprasowe.pl/skyrama—twoje-wirtualne-lotnisko-,d4643.html

hastagi na stronie:

#skyrama jak sprzedać samolot #skyrama sprzedaż samolotów #skyrama twoje lotnisko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy