Wiadomości branżowe

Zacznij karierę z najlepszymi

Teaser

Chcesz pracować w firmie, która była na Księżycu, zdobyła dwa Oscary i rejestruje ponad 500 patentów  rocznie? Zgłoś się do 3M! Jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie właśnie rozpoczęła poszukiwanie młodych talentów do swojego zespołu.

3M jest światowym liderem innowacji i rekordzistą rejestrowanych patentów. Badania wskazują, że z produktami tej firmy każdy z nas ma szansę spotkać się aż 17 razy w ciągu dnia. Marki 3M takie, jak Nexcare™, Scotch®, czy Post-it® wzbudzają zaufanie milionów ludzi na świecie. 3M jest również laureatem wielu rankingów dla najlepszych pracodawców. Udział w stażu, praktykach lub programie absolwenckim O2 w 3M, jest zatem wyjątkową szansą, by rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku wśród ludzi, którzy łączą pasję i kreatywność
z najnowszymi technologiami. Firma proponuje płatne praktyki pod okiem mentora i przy wsparciu doświadczonych managerów.

Firma 3M szuka wszystkich tych, którzy chcą podjąć ciekawe wyzwania i realizować innowacyjne projekty. W ofercie mamy świetny program absolwencki O2 oraz 3-miesięczne płatne praktyki. Dodam, iż wielu obecnych liderów 3M zaczynało swoją karierę właśnie od udziału w tych programach. Jak widać udział w praktykach i stażach może zaowocować dalszą współpracą, a w przyszłości budowaniem ciekawej kariery zawodowej – mówi Grażyna Kelly, Country Talent Acquisition Leader  z 3M Poland.

Do rekrutacji zapraszani są studenci lub absolwenci różnych kierunków (szczegóły dostępne na stronie www.3M.pl/kariera), którzy swobodnie posługują się językiem angielskim.

Program Absolwencki O2 (Optimized Operations Program) zakłada 18-miesięczną współpracę w oparciu o umowę
o pracę. Jego uczestnicy mają okazje, przy wsparciu swojego Mentora, realizować złożone projekty oraz odbyć wiele ciekawych szkoleń np.: Six Sigma, Project Management czy Leadership Development. Program realizowany jest we Wrocławiu.

Program Praktyk zakłada trzymiesięczną, płatną współpracę u boku najlepszych specjalistów 3M
i szansę na realizację pierwszych samodzielnych projektów. Praktyki można odbyć w dwóch lokalizacjach w  Kajetanach pod Warszawą oraz we Wrocławiu.

Najlepsi uczestnicy programów mają szansę na etat w 3M.

Swoją karierę w 3M rozpoczęłam już na studiach właśnie od płatnych praktyk. Od razu poczułam się częścią zespołu, który pomagał mi w realizacji pierwszych projektów. Po zakończeniu stażu zaproponowano mi pracę na stanowisku Koordynatora Marketingu – mówi Martyna Taczanowska, Specjalista ds. Rozwoju Rynku. – Ogromną zaletą 3M jest duże zróżnicowanie produktów i działów, dzięki czemu mamy szansę na nieustanny rozwój i podnoszenie kwalifikacji. W 3M każdy projekt to kreatywne wyzwanie.  

Szczegóły rekrutacji na: www.3M.pl/kariera

 

< 239620" >

Źródło 3M Poland. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy