Wiadomości branżowe usa

Znajdź swój rytm w pracy i w życiu

Przytłoczeni obowiązkami i zmęczeni rutyną szukamy możliwości relaksu dopasowanego do naszych potrzeb. Czasami pomoc nadchodzi z niespodziewanej strony – od pracodawcy. Coraz częściej udostępniają oni narzędzia, które odciążają pracowników w sprawach codziennych i zainspirują ich do wypoczynku oraz rozwoju.

Jednym z takich narzędzi jest program MultiBenefit, który pracodawcy coraz częściej oferują pracownikom. Wśród wielu różnorodnych propozycji na platformie – poczynając od bonów do kosmetyczki czy krawca, na ofertach wypoczynku kończąc – dostępna jest także szeroka oferta kulturalna, w tym bilety na najciekawsze koncerty polskich i zagranicznych gwiazd. Dzięki dofinansowaniu pracodawców są one nawet o 20 procent tańsze niż w normalnej sprzedaży. Dotyczy to także karnetów na największe polskie festiwale muzyczne.

Dzięki temu pracownicy otrzymują specjalnie przygotowaną ofertę. Doceniają to ci, których przez brak czasu, informacji o danym wydarzeniu, wysoką cenę biletu lub po prostu pomysłu na wykorzystanie wolnego wieczoru – ominęła wspaniała rozrywka. Tymczasem równowaga pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym to warunek satysfakcji i dobrego samopoczucia na co dzień. Stąd zachęta do znalezienia rytmu – w pracy i w życiu. Spędzania czasu wolnego tak jak lubimy, np. na koncercie lub widowisku ulubionych artystów.

Różnorodność oferty

Teraz każdy niezależnie od zainteresowań znajdzie w bogatej ofercie koncertów imprezę dopasowaną do upodobań. Oferta jest zróżnicowana. Pomyślano o miłośnikach opery, popu, mocnego rocka, polskich kameralnych artystów i gwiazd światowego formatu. Kto się stęsknił za Edytą Bartosiewicz, potrzebuje dawki śmiechu z Piotrem Bałtorczykiem lub Marcinem Dańcem, jest wielbicielem nastrojowych klimatów Krzysztofa Kiliańskiego lub Patti Smith znajdzie propozycję dla siebie.

Fani gwiazd światowego formatu również nie mają już wymówek do siedzenia w domu. Jest okazja do posłuchania i obejrzenia swoich idoli na żywo. Koncerty są na wyciągnięcie ręki – z atrakcyjnym minimum 20 procentowym rabatem: YES, Linkin Park, Black Sabbath, Aerosmith, Orange Warsaw Festival, 30 Seconds to Mars, Soundgarden, Eric Clapton, Metallica, Justin Timberlake. Te nazwy zelektryzują każdego amatora dobrej muzyki.

Dostęp

Z oferty mogą skorzystać wszystkie osoby posiadające karty MultiSport Plus, MultiSport Classic i MultiActive typu „Pracownik”. Zakupu oferty na platformie MultiBenefit dokonać można z własnych środków lub środków przekazanych przez pracodawcę.

Warto zapoznać się z pełną ofertą: http://www.multibenefit.pl/

Źródło Benefit Systems. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy